Úvod > Akce.cz

Člověče, nezlob se!

náměstí Míru, Mělník
Datum konání

Na výstavě uvidíte soubor her a stavebnic z let 1880 - 1980. Součástí je herní źona nejen pro děti a venkovní Člověče, nezlob se! v atriu muzea. Vernisáž se koná ve čtvrtek 13. 7. od 17:00 hodin. Těšíme se na Vás! DOPROVODNÝ PRÁZDNINOVÝ PROGRAM:3. 8. a 10. 8. Komentované prohlídky nejen pro děti – Letem herním světem4. 8. a 11. 8. Minihrátky - přiblížení světa deskových her dětem do 6 let Od 14. 7. startuje soutěž HRAJ SI, AŤ JSI, KDE JSI! na muzejním facebooku, kam budete moci vkládat fotografie, jak hrajete společenské hry (nejenom deskové) na neobvyklých místech (třeba v letadle nebo na lodi nebo na skále nebo na stromě...:-) Samozřejmě platí pravidlo zachování bezpečnosti všech zůčastněných osob. Fotografie mohou být i historické.

Po strništi bos

Americký zabiják

Vážený občan

Křižáček

Křižáček

Kyberprostor včera a dnes

náměstí Míru 54, 27601 Mělník
Typ

Další z cyklu sociálně preventivních výstav tentokrát zacílená na problematiku rizik virtuálního světa a kyberšikany. Výstava vznikla ve spolupráci s Programem prevence kriminality Města Mělníka, Policí ČR, Městskou policií Mělník a Kriminalistickým ústavem Praha. Specializovanými programy pro školy provedou žáky problematikou kyberprostoru profesionální preventisté z regionu. Vernisáž se koná ve čtvrtek 21. 9. 2017 od 17:00 hodin ve velkém sále.

Podvědomé hrátky se slovy

Českolipská 1112, 27601 Mělník
Datum konání

Karel Čapek kdysi pravil: „Tak se zdá, že jsme více ovládáni slovy, než jimi vládneme sami.“ I když je to už hezkou řádku let, platí to dodnes. Stále ještě nevnímáme hlubší význam slov a jejich vliv na utváření našeho podvědomí, které nás pak řídí. Ať už tomu věříme či nikoliv. Podrobnosti k debatní přednášce najdete na webu.

Temná věž

Kingsman: Zlatý kruh