Změna velikosti písma

Úvod > Obec > Aktuality > Omezení z důvodu realizace projektu "Prodloužení vodovodního řadu, přípojky" v obci Želízy

Datum konání:
15.6.2020
Datum ukončení:
30.6.2020

Vážení spoluobčané,

v období od 15. - 30.6.2020 bude probíhat v obci Želízy na chodníku podél hlavní komunikace I/9 a na komunikaci k SOU Liběchov realizace projektu "Prodloužení vodovodního řadu, přípojky."

Z tohoto důvodu bude od pondělí 15.6.2020 do středy 17.6.2020 v úseku stavby uzavřen chodník a bude omezen provoz na hlavní silnici I/9.

V dalších všedních dnech bude nárazově, vždy na nezbytně nutnou dobu, uzavřena komunikace od hlavní silnice I/9 po vjezd na plac u Lierů z důvodu realizace zemních prací.

Vše bude řádně označeno dopravním značením dle vydaného povolení, viz. Grafika - DIO - Želízy.pdf

Děkuji za pochopení.

Milan Zajíček